PAR MUMS

Grilbārs & restorāns PARKS ir vieta pašā Jelgavas centra sirdī, kur satikties, baudīt gardus ēdienus, atspirdzinošus dzērienus kā arī sirsnīgu viesmīlību pozitīvā un nesteidzīgā atmosfērā – gan ikdienā, gan svētkos! Pie mums varēsiet nobaudīt gan klasiskas garšas un pārbaudītas vērtības, gan kaut ko neierastāku un netradicionālāku. Mūsu ēdienkartes iedvesmas avots ir ne tikai vietējās garšas, bet arī cittautu pavārmākslas un sezonālās tendences.

Papildus pamata ēdienkartei un dzērienkartei, kas tiek pielāgotas atbilstoši gadalaikiem, piedāvājam daudzveidīgas biznesa pusdienas darba dienās, plašu banketu ēdienkarti jūsu svētkiem, kā arī mūsu šefpavāra īpašos piedāvājumus - trīs kārtu ēdienkartes, kas veidotas kā sezonālu garšu ceļojums! Regulāri rīkojam arī dažādus pasākumus, kā, piemēram, Gardēžu vakariņas, dzīvās mūzikas vakarus, brančus jeb vēlās brokastis, degustācijas un citus gardus notikumus. 

PARKS šefpavārs ir talantīgais Sandis Arājums, kas kopā ar komandu rūpējas par to, lai ikkatru viesi aizvestu aizraujošā garšu piedzīvojumā.

Grilbārs & restorāns PARKS šefpavārs

Pēc manām domām, nevar kļūt par lielisku šefpavāru, ja ikdienā blakus nav lieliska komanda. Atrodi uzticību un panākumiem nav robežu.
Mūs iedvesmo viesos radītais prieks pēc gardas maltītes baudīšanas. Garda ēdiena gatavošana tā ir mūsu sirdslieta!
Sandis Arājums,
grilbārs & restorāns PARKS šefpavārs

Pie mums viesi var baudīt maltīti divās zālēs, viena no tām darbojas ikdienā, otra ir paredzēta dažādu pasākumu rīkošanai un saviesīgiem notikumiem, kā arī tiek atvērta brīdī, kad restorāna zāle ir pilnībā rezervēta. Vasaras sezonā maltīti var baudīt āra terasē. Kopā vairāk kā 200m2 varam uzņemt līdz 110 viesiem.
Piedāvājam arī pilna klāsta banketu apkalpošanu - gan mūsu mājīgajās telpās, gan izbraukumos. Mūsu komanda garantē augsta līmeņa servisu un apkalpošanu, kā arī individuālu pieeju, lai jūsu pasākums būtu nevainojams un izdevies! 
Esam arī ģimenei draudzīgs restorāns. Mūsu mazajiem viesiem ir pieejams plašs bērnu rotaļu stūrītis – mājiņa, ēdienkarte īpaši bērniem, kā arī pārtinamie galdiņi pašiem mazākajiem.